Canlı Sohbet Hattı | 0035 3515 7357

A ve V ile aramanızın dakikası 3.5TL , T ile arama bedeli 3.95TL dir. Sabit hatlardan arama yoktur. Mobil hatlarınızla her an sohbete bağlanabilirsiniz. Canlı sohbetin adresinde keyif verici arkadaşlıklar sizi bekliyor. Kendinize güvenin ve aramaya başlayın.

Sohbet Hatları bir telefon servisidir ve üyelik gerektirmez, üyelik için ücret yada komisyon alınmaz. Arama dakika başına ücretlendirilir. konuştuğunuz kadar ödersiniz. Faturanıza yansıtılır. Aylık yenileme gibi uygulamaları yoktur. Her an her yerden bağlanabilirsiniz. Aramak için telefonunuzun yurt dışına açık olması yeterlidir. Sohbet Hatları yurt dışı servislere bağlıdır. GSM operatörünüze başvurarak canlı sohbete geçebilirsiniz. Sohbete bağlanmak için faturalı olması gerekli değildir. Kontörlü hattınızla canlı sohbet edebilirsiniz. Arama sonunda kontörünüzden düşülür.

Peki ücretlendirme nasıl oluyor;

A‘ dan aramanın bedeli dakikası 3.5TL dir. V ‘dan arama bedeli dakikası 3.5 TL dir. T ‘ den arama bedeli dakikası 3.95 TL dir.

Harici ücretlendirme yoktur. Canlı sohbet hattında ek ücretler yada üyelik bedeli yansımaz.

SOHBET HATLARI NEDİR?

Sohbet Hatları; gerçek kişilerle sohbet etmenizi sağlayan bir katma değerli servistir. Telefondan gerçekleştirilir. İstediğiniz sohbet hattı numarasını arayarak bağlanabilirsiniz. üyelik yada ekstra ücrete tabi değildir. Numaranız ve konuşmanız gizli tutulur. Güvenilirdir ve konuşamadığınız tüm konuları sohbet arkadaşınızla paylaşabilirsiniz. Gerçek hayatın sınırlarından uzak hayal kurabileceğiniz bir platformdur. Günlük hayattan uzaklaşmak istediğiniz an yanı başınızda. Denemeye değer. hazır mısın? Canlı Sohbet Hatları seni; arkadaşlarını arıyor.

NE ÖDERİM?

Canlı Sohbet Hattı Ücretleri : A için 3.5TL , V için 3.5TL ve Turkcel için 3.95TL dir. Kredi kartı bilgisi yada havale gerekmez. Ücretlendirme faturanıza yansır. Her an bağlanabilirsiniz. Gece gündüz sınırı yoktur.

NASIL ARANIR

Canlı sohbet numarasını tuşlayarak sohbet hattına bağlanabilirsiniz. Sohbet etmek için üyelik ihtiyacı yoktur. İlk 15 saniyeden sonra ücretlendirme başlar. Arayabilmek için numaranızın yurt dışı aramalarına açık olması gereklidir. Sabit hatlardan arama yapılmamaktadır. Telefon ayrımı olmadan tüm mobil cihazlardan canlı sohbet hattına bağlanabilirsiniz. Sohbet numaralarında dahli noları girerek istediğiniz kişiye bağlanabilir yada telesekreterden direk yönlenebilirsiniz. Sohbet hatlarında arama dakika bazlıdır. Toplam konuşma süresi 1 saattir. Ardından tekrar girerek bağlanabilirsiniz.

HATTIMI YURT DIŞINA NASIL AÇARIM?

V için; ULUS AC yazıp 7000’e kısa mesaj göndererek açmanız mümkün.T için; “ULUSLARARASI” yazıp 2222′ ye kısa mesaj göndererek yapabilirsiniz veya 444 0 532 T Müşteri Hizmetleri’ni arayarak açtırmanız mümkün.A için ; Müşteri Hizmetleri 500’ü arayarak veya “EVET” yazıp 5656’ya mesaj atarak yapabilirsiniz.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir