Sıcak Sohbet Hattı | 0035 3515 7357

A ve V ile arama bedeli 3.5TL , T ile arama tarifesi 3.95TL dir. Yerel telefonlardan arama yapılamaz. Hattınızı yurt dışına açtırmak için operatörünüze başvurunuz. Canlı Sohbet, Sohbet Hattı, Sohbet Numaraları servisinden bu sayede faydalanabilirsiniz. Katma Değerli Servis olan Sohbet Hatları servisi operatör bazlıdır.

Sohbet Hatları – Sohbet Hattı telefonla sohbet servisidir ve her an her yerden arayabilirsiniz. Aramak için üyelik gerekmez, sadece telefonunuzun yurt dışı aramalara açık olması yeterlidir. Fiyatlandırma telesekreterin ardından başlar, telefonu kapattığınızda sona erer. konuştuğunuz kadar ödersiniz. Sizlere ek ücret uygulaması yoktur. Sohbet ettiğiniz şahıslar gerçektir. Bant kaydı olmadan gerçek bayanlarla sohbt edeceksiniz. Paylaşamadığınız sorunlarınızı paylaşabilir ve hayatınıza dair tavsiyeler alabilirsiniz. Canlı Sohbet ederken aklınızdaki her konuyu çekinmeden paylaşabilirsiniz.

Ücretlendirme Nasıl Uygulanır;

A aramanın dakikası 3.5TL dir. V aramanın dakikası 3.5 TL dir. T aramanın dakikası 3.95 TL dir.

Tüm ücret tarifesi bu şekildedir. Dakika bazlı ücretlendirilir.

SOHBET HATTI NEDİR?

Canlı Sohbet hattı; gerçek insanlarla telefondan sohbet etmenizi sağlayan bir telefon servisidir. Sohbetin akışı size bağlıdır. İstediğiniz an sohbeti bitirebilirsiniz. Konuştuğunuz kadar ödersiniz ve ek bir ücret yansıtılmaz. Konuşmak için üyelik gerekmez. Konuşurken karşınızdakine numaranız gözükmez, ayrıca onun numarası da size gözükmez. Konuşmanız başka şahıslarla paylaşılmaz. Güvenilirdir ve kimseyle konusunda paylaşamadığınız her konuyu konuşabilirsiniz. Aramak için zaman dilimi yoktur, istediğiniz an bağlanabilirsiniz. Konuşmanın sorumluluğu sadece sizde ve sohbet arkadaşınızdadır. Hiçbir sınır olmadan güvenle sohbet edebilirsiniz. Arkadaşlarınıza yada ailenize anlatamadığınız konuları paylaşabilirsiniz. Sohbet hatları sizler için oluşturulmuştur. Yalnız kaldığınız an yanı başınızda olan dostunuz olduğunu bilin.

ÖDEME NASILDIR?

Sohbet Hattı Ücretleri : A için 3.5TL , V için 3.5TL ve Turkcel için 3.95TL dir. Kredi kartı, havale gibi ödeme yöntemleri gerektirmez. Konuşmanız sadece faturanıza yansır. Abonelik ve üyelik yoktur. Ek bir ücretlendirme yada taahhüt yoktur.Aylık yenilemek gerekmez. Her zaman aramaya müsaittir. Size verilen numaralardan canlı sohbet hatlarına ulaşabilirsiniz. Sohbet Hattında bayanlarla sohbet edeceksiniz. Erkeklere göre bir servistir. Canlı Sohbetin bedeli faturanıza yansıtılır.

HEMEN ARA

Aramak için numarayı tuşlamanız yeterli.T‘den arama yapıldığında ilk 15 saniye ücretsizdir. Ardından ücretlendirme başlar. Arama yapabilmek için hattınızın yurt dışı aramalara açık olması gereklidir. Ev hatlarından aranmaz. Operatörünüze başvurarak yurt dışı aramalara açtırabilirsiniz.

HATTIMI YURT DIŞINA NASIL AÇARIM?

V için; ULUS AC yazıp 7000’e kısa mesaj göndererek açmanız mümkün.T için; “ULUSLARARASI” yazıp 2222′ ye kısa mesaj göndererek yapabilirsiniz veya 444 0 532 T Müşteri Hizmetleri’ni arayarak açtırmanız mümkün.A için ; Müşteri Hizmetleri 500’ü arayarak veya “EVET” yazıp 5656’ya mesaj atarak yapabilirsiniz. Ardından canlı sohbete başlayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir