Sohbet Numaraları | 0035 3515 7357

A ve V ile aramanızın dakikası 3.5TL , T ile arama bedeli 3.95TL dir. Ev telefonlarından aramaya kapalıdır. Canlı sohbet ederken aradığınız tutarı ödersiniz. Ek ücretlerle karşılaşmayacaksınız. Yenileme yada servis için ek bedel yoktur.

Sohbet Numaraları – Canlı Sohbet Numaraları – Sohbet Hatları isimleriyle bilinen tüm numaralar telefon sohbet servisidir. Sadece cep telefonlarından ulaşılabilir. Ev telefonlarına kapalıdır. Üyelik yada ek protokol gerektirmez. Sadece telefonunuzu yurt dışına açmanız gereklidir. Konuştuğunuz kadar ödersiniz. Ek bir ücret yansımaz. Konuşmanız gerçek kişilerle yapılmaktadır. Konuşma süresi kadar ödeme yaparsınız. Dakika bazlıdır. En fazla bir saat konuşma yapılabilmektedir. Canlı Sohbet Hattında güvenilir sohbet ortamı vardır. Rahatlıkla sohbet edebileceksiniz.

Ödeme nasıl oluyor;

A‘ dan aramanın bedeli dakikası 3.5TL dir. V ‘dan arama bedeli dakikası 3.5 TL dir. T ‘ den arama bedeli dakikası 3.95 TL dir.

Başka ücret hesabınıza yansımaz.

SOHBET NUMARALARI NEDİR?

Sohbet numaraları ; gerçek insanlarla sohbet etmenizi sağlayan katma değerli bir servistir. İstediğiniz an bağlanarak gece gündüz demeden yeni insanlarla tanışabilir ve sohbet edebilirsiniz. Kimseyle konuşamadığınız konulardan bahsedebilirsiniz. Tamamen güvenilirdir ve ses kaydı paylaşılmaz. Konuşma size bağlıdır. İstediğiniz sohbeti yapabilirsiniz. Bayanlarla sohbete bağlandığınız an tarife başlar. Canlı sohbet ederken sorumluluk sadece sizde ve sohbet arkadaşınızdadır. Konuştuğunuzdan başka ücret talep edilmez. Samimi arkadaşlık bulacağınız sohbet hattında farklı bir ortam bulacaksınız. Rahat bir sohbet gerçekleştirebilirsiniz. Sohbetin adresinde kendinizi rahatlamış hissedeceksiniz. Bir telefon servisi olarak ihtiyacınız olduğu an yanı başınızda.

ÖDEME NASIL?

Sohbet Numaraları Ücretleri : A için 3.5TL , V için 3.5TL ve Turkcel için 3.95TL dir. Üyelik yada komisyon gerekmez. Ek ödeme yöntemleri kullanılmaz. Konuştuğunuz tutar faturanıza yansır. Sonradan ücretlendirme yoktur. Faturalı yada faturasız tüm mobil hatlardan ulaşabilirsiniz. Ev telefonları dahil değildir. Canlı sohbet etmenin maksimum süresi 1 saattir. Ardından tekrar aramanız gereklidir.

NASIL BAĞLANIRIM

Sohbet numarasını arayarak sohbet hattına bağlanabilirsiniz. Sizi bekleyen 15 saniyeden sonra sohbete başlarsınız. Aramak için üye olmanız gerekmez. Konuştuğunuz kadar ödersiniz. En fazla 1 saat sohbet yapılabilmektedir. Ardından tekrar aramanız gereklidir. Sohbet hatları servisi tamamen güvenilirdir. Tüm GSM operatörlerinden bağlanabilirsiniz. Telefon için ek özellik yada uygulama gerektirmez. Her an bağlanabilirsiniz. Canlı sohbet Hattı numaraları birbirinden farklı kişilere bağlanır. Bilgilendirme anonsundan sonra sohbet başlar.

HATTIMI YURT DIŞINA NASIL AÇARIM?

V için; ULUS AC yazıp 7000’e kısa mesaj göndererek açmanız mümkün.T için; “ULUSLARARASI” yazıp 2222′ ye kısa mesaj göndererek yapabilirsiniz veya 444 0 532 T Müşteri Hizmetleri’ni arayarak açtırmanız mümkün.A için ; Müşteri Hizmetleri 500’ü arayarak veya “EVET” yazıp 5656’ya mesaj atarak yapabilirsiniz. Ayrıca Müşteri Temsilcisini arayarak da çözüm bulabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir